Ana sayfa ÜrünlerÇelik Boru Kumlama Makinesi

Otomatik Temizleme Çelik Boru Kumlama Makinesi Tozsuz Yüksek Performans

Otomatik Temizleme Çelik Boru Kumlama Makinesi Tozsuz Yüksek Performans

Automatic Cleaning Steel Pipe Shot Blasting Machine Dustless High Performance

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Jiangsu, Çin
Marka adı: LC
Sertifika: ISO9001
Model numarası: QGW Serisi

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Genel Konteyner, Açık Konteyner, İskelet Konteyner, Dökme Yük
Teslim süresi: Depozitasyondan 30-40 Gün Sonra
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: aylık 30 setleri
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Adı: Çelik boru püskürtme makinesi Kumlama medyası: Çelik atış, çelik kum, kesilmiş tel atışı
Temizlik sınıfı: SA2.5-SA3.0 İşlevi: Temizleme makinesi
Temizleme İşlemi: Atış patlatması, vuruş vurma Renk: Mavi veya Gri veya Müşteri Gerekli

Otomatik Temizleme Makinesi Tozsuz Patlatma ile Çelik Boru Kumlama Makinesi

Genel Tanıtım :

Bu ekipman, çok işlevli, doğrudan düz açma tipi püskürtme patlatma temizleme makinasıdır. Temel olarak inşaat demiri, çelik boru, ince çelik, ham çelik, takviyeli açılı çelik, kanal çelik,
V çelik yüzey temizleme ve güçlendirme, kireç çözme, shotblast temizleme, yorulma mukavemetini artırmak ve sonuçta inşaat demiri yüzeyini ve iç kalitesini artırmak hedefine ulaşmak.

Özellikleri ve Avantajları:

1. Yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu, yüksek patlama hacmi, kütle atma hızı, uzun ömürlü, uygun bakım, emniyetli ve güvenilir parçalar, vb. Ile kompakt yapı, makul tasarım. Ana modüler yüksek katmanlı iç astar dayanıklılık alaşım aşınmaya dayanıklı plaka, sadece bakım frekansını azaltır ve iş parçasına karşı art arda temiz çelik vuruş rebound'u tam olarak kullanır. İş parçasının stereo olması, silindir boyunca temiz alana, farklı koordinat pozisyonundaki klasiklere ve İşleme parçası yüzeyinde vurulan yüksek hızlı atışın vuruş patlatma makinesi açısı, ölçeğin yüzeyi, pas ve yağ temizleme verimi% 99.5'e ulaştı.

2. Cihazın çıkışlı atış geri dönüşüm kutusu, çelik atım geri dönüşümü için kullanılan parçaların üzerine düşecek ve iç mekanlarda geri dönüşüm sağlanmaya devam edecektir.4. Cihazın atık atım geri dönüşüm kutusu, çelik atım geri dönüşümü için kullanılacak ve kapalı alanların temizlenmesi için parçalar üzerine düşecektir. geri dönüşüme devam et.

3. Proses akışı: çelikten rulolu konveyör - sürme besleme - iş parçasına gönderilir, shotblast temizlenir. Rebar püskürtme makinesi / atış perçinleme makinesi.

Yapı Prensibi:

Ekipman, ana, yardımcı temizlik odası, püskürtme püskürtme makinesi, iş parçası taşıma sistemi, dikey vidalı konveyör, vidalı konveyör, vinç, yatay spiral konveyör, ayırıcı hap besleme sistemi, atış geri dönüşüm sistemi, toz giderme sistemi, platform korkuluğu , elektrik kontrol sistemi vb. Demirci püskürtme makinesi / püskürtme makinası fiyatı.

Ambalaj ve Nakliye:

Ekipman teslimattan önce tamamlanmış ve daha sonra streç filmle sarılmış, yüzeydeki boya sürtünmesinden kaçınılması, ahşap ambalajın özelleştirilebilmesi, elektronik kontrol kutusu gibi anahtar parçaların darbeye dayanıklı paketleme malzemeleri ile sarılması ve daha sonra tahta kutulara paketlenmesi .

Firmamızda deneyimli mühendisler ve vasıflı işçiler bulunmaktadır ve sözleşmede öngörülen sürede teslimatı garanti altına almaktadır. Aynı zamanda, limana gelen malları zamanında temin etmek için şirket Kararlı grup ile uzun vadeli bir işbirliği ilişkisi kurmuştur.

Hizmetlerimiz:

  1. Mühendislerimiz, müşterilerin gereksinimlerine göre tasarım yapabilir ve müşterilere maliyet tasarrufu yapmak için onay için müşterilere gönderir.
  2. Ekipman üretirken, üretim çizelgesi için fotoğraf çeker ve ilerlemeyi izlemek için müşterilere göndeririz.
  3. Mallar gönderildikten sonra, paketleme listesi, fatura, sertifika (CO, Form E, Form F, Form A, Form M, vb.), B / L gibi orijinal belgeleri müşterilere göndeririz.
  4. Enlish'taki temel çizimler, montaj çizimleri, kullanım kılavuzları, bakım el kitapları ve parça çizimleri serbestçe sağlanabilir
  5. Kurulum, hata ayıklama ve eğitim için yurt dışında engeers gönderebiliriz. müşterilerin operatörleri ve bakım çalışanları için ücretsiz.

İletişim bilgileri
Jiangsu Longcheng Casting Machine Co., Ltd.

İlgili kişi: admin

Tel: +8615751132161

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler